top of page

POŽIČANIE RASTLÍN

Potrebuje rastliny na krátku dobu a radi by ste si nimi zútulnili firemnú akciu, workshop, konferenciu alebo prípadne svadbu a nechcete investovať do kúpy rastlín? Toto je určite ideálna voľba.

Naše zelené rastliny sú Vám k dispozícii. Rastliny Vám radi zapožičiame a pomôžeme s vhodným výberom. Spolu s izbovými rastlinami vieme zapožičať aj ozdobné kvetináče, prípadne doplnky, ktoré celý priestor krásne doplnia.

Keramické vázy
  1. Aké druhy rastlín sa dajú požičať?

 

V našom štúdiu máme prevažne tropické rastliny ako monstery, fikusy, palmy z väčších rastlín a philodendrony, šplhavnice, alocasie z menších. Dá sa samozrejme dohodnúť podľa Vašich konkrétnych predstáv a zadania na rôznych druhoch rastlín priamo na mieru. Rastliny Vám po dohode vieme doviezť priamo na miesto a pomôžeme s ich rozložením.

 

​2. Ako to celé prebieha?

 

Najlepšie je osobná návšteva či už u nás alebo u Vás, kde by sme si prešli všetky konkrétne detaily Vašej plánovanej akcie, takže nás prosím neváhajte kontaktovať.

 

​3. Koľko stojí požičanie rastlín?

 

Cena je individuálna a odvíja sa od počtu rastlín, ich veľkosti a počtu dní zapožičania. Výška zapožičania je zhruba 15-20% z predajnej ceny rastliny, všetko je na konkrétnej dohode, nakoľko ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne.

Banánové listy

NAPÍŠTE NÁM

Tešíme sa na spoluprácu.

Ďakujeme za správu

bottom of page