top of page

ZELENÉ INTERIÉRY

Otvárate novú reštauráciu alebo kaviareň, radi by ste si zazelenali kanceláriu zelenými rastlinami a chcete si nechať poradiť od odborníkov? Radi sa s Vami stretneme a vymyslíme individuálny zelený plán na mieru vrátane samotnej realizácie a následného poradenstva ako sa o rastliny starať. Zároveň vieme prísť na jednorazové kontroly alebo pravidelnú starostlivosť podľa dohody.

pracovní prostředí

1. Prečo odporúčame rastliny do kancelárie/kaviarne?

 

Okrem zdravotných benefitov ako sú zníženie stresu, čistenie vzduchu čím zlepšujú jeho kvalitu absorbovaním chemikálií a rôznych toxínov, ktoré sa nachádzajú v priestoroch, zvýšenie koncentrácie a produktivity práce, zlepšenie nálady a upokojenie mysle, sú ideálnou voľbou v skrášlení a zútulnení akejkoľvek izby alebo priestorov.

 

Za posledných pár rokov tento zelený trend stúpa

a my sme veľmi radi, že sa môžeme podieľať na jeho tvorbe spolu s Vami.

 

2. Podľa čoho pre Vás rastliny vyberáme?

 

Pri výbere rastlín sa riadime hlavne svetelnými podmienkami a podľa toho vyberáme konkrétne druhy rastlín, podľa teploty v miestnosti, vlhkosti a samozrejme v neposlednom rade dbáme aj na samotnú estetickú stránku, aby sa rastliny hodili do Vašich priestorov a vytvorili želaný zelený efekt.

 

Rohový stylový obývací pokoj

NAPÍŠTE NÁM

Tešíme sa na spoluprácu.

Ďakujeme za správu

bottom of page